Ювілей у Хащівському навчально-виховному комплексі

28 вер. 2019
Хащівський навчально-виховний комплекс "Школа - дошкільний заклад" відзначив 90 річний ювілей

Привітати педагогічний колектив та дітей зі святом завітали голова Вільненської с/р Кравченко Д.А., фермер Васильєв С.В.,  колишні працівники та випускники школи.

Директор навчального закладу  Чабан В.В. коротко розповів присутнім про історію становлення школи та здобутки, яких вдалося досягнути педагогічному колективу за 90 років.

В цей день було багато пісень, спогадів: згадували історію школи, її перших вчителів та першокласників. Це була не просто зустріч, це було свято, наповнене радістю, теплотою, любов’ю.

Малиновий передзвін прожитих років у школі звучав не лише в пам’яті, а і в серці кожного присутнього.

На урочистостях панувала позитивна атмосфера та відчувалось хвилювання дітей.