Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання""Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" Вітаємо переможців!

21 лист. 2022

Всесвітній день привітань

Всесвітній день привітань (World Hello Day) святкують щороку 21 листопада. Його головна мета — звернути увагу суспільства на важливість особистого спілкування для збереження миру. Адже лише за допомогою доброго спілкування можна вирішити практично будь-які конфлікти.
20 лист. 2022

Безпечний дорожній рух – це життя!

14-20 листопада в Україні пройшов другий етап Тижня безпеки дорожнього руху
16 лист. 2022

З Днем ТОЛЕРАНТНОСТІ!

Міжнародний день толерантності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості, в якій йдеться про рівність усіх людей.
14 лист. 2022

БУДЬ АКТИВНИМ ЗАРАДИ МИРУ

Наші діти дуже люблять різні змагання, тому між школярами було оголошено фото – челендж, на найкраще виконання цікавих фізичних вправ. Спорт – це сила!
11 лист. 2022

Тримаємо енергетичний фронт!

Починаючи з 2008 року, щоразу 11 листопада відзначається МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ. Для України це наразі дуже актуальна тема, адже національна енергетична система переживає складні часи.
10 лист. 2022

Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку

Сьогодні - в усьому світі відзначають Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку – World Science Day for Peace and Development
9 лист. 2022

Міжнародний день проти фашизму, расизму та антисемітизму

Світова спільнота відзначає 9 листопада Міжнародний день проти фашизму, расизму та антисемітизму
7 лист. 2022

До Міжнародного дня боротьби з насильством і булінгом

За рішенням ЮНЕСКО, у перший четвер листопада, з 03 по 07 листопада у закладах освіти відбулися заходи до Міжнародного дня боротьби з насильством і булінгом
1 лист. 2022

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу "За нашу свободу"

26 жовтня 2022 року на базі комунального закладу "центр позашкільної освіти" Губиниської селищної ради пройшов територіальний етап Всеукраїнського конкурсу "За нашу свободу"
31 жовт. 2022

Вітаємо переможців!

29 жовтня 2022 року в смт.Губиниха на базі ДЮСШ було проведено Чемпіонат Новомосковського району з футболу серед територіальних громад.

4 квіт. 2024
2 квіт. 2024
Відбулося нагородження здобувачів освіти та їхніх наставників за підготовку і призові місця в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.
25 бер. 2024
25 березня на базі ЦПРПП Губиниської селищної ради в Губиниському ліцеї за підтримки МОН та у партнерстві з UNICEF Ukraine Освіторія відбувся тренінг “Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі” для учителів початкових класів.