Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання""Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" Вітаємо переможців!

10 жовт. 2022

Вітаємо переможців виставки-конкурсу

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край " вихованців комунального закладу "Центр позашкільної освіти" Губиниської селищної ради (директор Христюк Н.Б.)
6 жовт. 2022

“Активна осінь Дніпропетровщини”

Для кожного здобувача освіти Вільненського ліцею це не просто слова, це спосіб життя
30 вер. 2022

День працівників освіти в Губиниській громаді

День учителя у нашій державі святкують у День працівників освіти, в закладах освіти це свято традиційно відзначають у четвер або п'ятницю напередодні.
30 вер. 2022

Щире вітання начальника відділу освіти з професійним святом!

Дорогі працівники освіти Губиниської громади, ветерани педагогічної праці та молоді педагоги! Прийміть найтепліші та щирі вітання з професійним святом — Днем вчителя!

З Днем вчителя!

В дні початку золотої осені прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!
29 вер. 2022

Вітаємо з професійним святом!

Всеукраїнський день бібліотек, що традиційно відзначають в Україні у вересні, свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека
27 вер. 2022

З днем туризму!

Сьогодні, 27 вересня, Україна, як і вся світова спільнота, відзначає День туризму.
23 вер. 2022

Із Всеукраїнським днем дошкілля!

Щирі вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня дошкілля
21 вер. 2022

Голуб МИРУ прилети до нас!

МИР. Сьогодні це одне з найжаданіших слів для кожного українця.
19 вер. 2022

Запрошуємо на навчання до закладів вищої освіти Міністерства оборони України

З метою виконання заходів військово-професійної орієнтації цивільної молоді проводиться попередній відбір кандидатів на вступ до вищих військових учбових закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти Міністерства оборони України.

4 квіт. 2024
2 квіт. 2024
Відбулося нагородження здобувачів освіти та їхніх наставників за підготовку і призові місця в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.
25 бер. 2024
25 березня на базі ЦПРПП Губиниської селищної ради в Губиниському ліцеї за підтримки МОН та у партнерстві з UNICEF Ukraine Освіторія відбувся тренінг “Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі” для учителів початкових класів.