Семінар біології та хімії у Вільненському НВК

4 груд. 2018

Сучасний урок - це твір  мистецтва,

де педагог уміло використовує

всі можливості для розвитку

особистості учня

28 листопада 2018 року на базі КЗ "Вільненський НВК"Школа-дошкільний заклад" відбувся семінар вчителів біології та хімії на тему: "Соціалізація учнів на уроках біології та хімії через використання інноваційних технологій". Учасники заходу -   запрошені вчителі району та методисти відділу освіти  Грапенко Ірина Леонідівна і Приходько Ольга Іванівна.

Вчитель біології та хімії закладу Новак Ольга Олександрівна поділилася з присутніми власним досвідом. Уроки, які відвідали гості семінару, викликали ряд позитивних емоцій.

Скарбничку педагогічної майстерності педагога презентувала заступник директора з НВР Термоса Лариса Миколаївна.

Родзинка семінару – важливі аспекти реалізації завдань біологічної освіти в сучасній школі, з якими ознайомила керівник ШМО природничо-математичних наук Содоль Тетяна Віталіївна.

Педагоги обмінялися думками і прийшли до висновку,  що сучасне інформаційне суспільство формує нову систему цінностей, у якій володіння знаннями, вміннями і навичками є необхідним. Здобувачі освіти сьогодення повинні вміти орієнтуватися в інформаційних потоках, освоювати нові технології, самонавчатися, шукати і використовувати нові знання, володіти такими якостями, як універсальність мислення, динамізм, мобільність.

Ольга Новак

вчитель біології та хімії