Районний семінар

30 лист. 2018
22 листопада 2018 року у Новостепанівському НВК «Школа – дошкільний заклад» відбувся районний семінар-практикум вчителів початкових класів на тему «Нова українська школа – простір освітніх можливостей вчителя та учня».

Мета проведення семінару:

• запровадження інноваційних підходів щодо гармонійного розвитку особистості дитини в період старту Нової української школи;
  • презентація нових методів та стратегій навчання учнів в умовах Нової української школи;
  • формування у вчителів вміння створювати освітнє середовище у навчальному закладі, орієнтоване на дитину;
  • підвищення рівня знань вчителів про сучасні вимоги до професійних і особистісних якостей педагога та його нової ролі в організації навчання в контексті принципу педагогіки партнерства.

У ході семінару вчителі початкових класів Глузман С.В. та Кірікова Н.В. ознайомили учасників із власними портфоліо, провели інтегрований урок у 1 класі (вчитель Глузман С.В.) «Подорож крапельки. Як мандрує вода. (Кругообіг води в природі. Властивості води. Закріплення вивчених чисел 1-10)»; урок літературного читання у 3 класі «Ці милі, добрі книги» (вчитель Кірікова Н.В.) та виховний захід «Веселка твого щастя» (Педагог-організатор Федишин О.В., вчителі початкових класів Глузман С.В. та Кірікова Н.В.). Також свій досвід роботи «Реалії НУШ: методичний супровід професійного зростання педагога» презентувала вчитель Глузман С.В.

Завантажити статтю