Урочистості у Перещепинському НВК "Родина"

15 лист. 2018
Святкові віншування з нагоди оновлення фасаду головного корпусу школи

Сьогодні в історію  маленької української  школи,   Перещепинського навчально – виховного комплексу “Родина” вписана пам’ятна подія: оновлення,  утеплення та оздоблення фасаду навчального корпусу.

На свято завітали Народний депутат України Вадим Григорович Нестеренко, Голова Новомосковської РДА Володимир Анатолійович Сагайдак, Голова Перещепинської міської Ради Володимир Іванович Савєльєв, начальник відділу освіти Новомосковської РДА Олена Володимирівна Щербакова.

Щирі слова вдячності линули від директора НВК “Родина” Валентини Іванівни Хохлової та учнів закладу, які до сердечних побажань, на добру згадку, підготували і подарували гостям власноруч створені подаруночки і дружно заспівали родинну пісню.